Kontakty na organizace a agentury

Neuvoo.cz

Zde najdeš vyhledávač volných pracovních míst jak v České republice, tak i po celém světě. Během chvilky tak můžeš najít pracovní nabídky třeba i z Nového Zélandu.

Euroguidance

Zprostředkovává odborné veřejnosti zkušenosti z evropských zemí, a podporuje tak rozvoj kariérového poradenství v České republice.

Eures

Nabízí velké množství pracovních nabídek po celé Evropě. Kromě toho poskytuje i poradenství k práci v zahraničí.

Europass

Europass je vhodný pro všechny, kdo chtějí hledat práci v zahraničí. Zároveň pomůže s vyplněním životopisu a dalších potřebných dokumentů pro získání práce jak v zahraničí, tak v ČR.

SummerJobs.com

Tento portál obsahuje informace o letních pracovních příležitostech ve světě. Nabídky jsou především určeny studentům a zájemcům o krátkodobou práci.

Hoteljobs.com

Na této stránce najdete volná pracovní místa v hotelech po celém světě.

Capcampus.com

Pokud chceš pracovat ve Francii a zlepšit si svou francouzštinu, je tento web jako stvořený pro Tebe!

Eurojobs.com

Eurojobs.com je největší, čistě evropská webová stránka, která nabízí práci v zahraničí. Aktuálně nabízí téměř 70 000 pracovních příležitostí po celé Evropě!

Jobpilot.at

Tato stránka se soustředí na hledání práce a kariéry v západní Evropě, konkrétně v Německu, Rakousku, Itálii, Nizozemí, Španělsku, Polsku, Velké Británii, Francii a Švýcarsku.

Jobsite.co.uk

Tento portál patří mezi jedny z největších v celé Velké Británii. Specializuje se na nabídky pracovních míst právě ve Spojeném království.

Careerjet.ie

Portál zaměřující se na pracovní pozice v Irsku.

Flek.cz

Tento český portál nabízí jak práci v České republice, tak i v zahraničí!

 

 

Zdroj: www.eurodesk.cz

Aktualizováno: Lucie Beneschová, 30.11.2016